Prosinec 2012

Krásné Vánoce všem

19. prosince 2012 v 12:36 | kolektiv MŠ Krhová |  Aktuality
Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že od 22. 12. 2012 do 2. 1. 2013 jsou vánoční prázdniny, bude z ekonomických důvodů naše mateřská škola uzavřena. Základní škola Krhová začíná 3. 1. 2013. Prosíme, abyste nahlásili učitelkám v jednotlivých třídách do 14. 12. 2012, zda také souhlasíte se začátkem nového roku v mateřské škole od 3. 1. 2013.

Přejeme vám i vašim dětem krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a osobní spokojenosti v roce 2013.
Zaměstnanci MŠ Krhová


SLUNÍČKA: Loučení s podzimem

8. prosince 2012 v 21:27 | Svatava Fajmonová |  Akce školky
Poslední listopadový týden se naše třída Sluníček loučila s podzimem. Při této akci jsme poprosili o spolupráci i rodiče při výrobě podzimních pelerínek, na které jsme potřebovali: staré bílé prostěradlo nebo veliké tričko, textilní foukací fixy (podzimních barev), různé podzimní přírodniny - jeřabiny, šípky, žaludy, kaštany, listy, šišky, bukvice, vrtulky....
Velmi jsme ocenili od rodičů nápaditost, tvořivost, fantazii a za to jim patří všem poděkování!
V tento den D jsme se přivítali se všemi skřítky Podzimníčky uvítací básničkou "Padá listí zlaté, rudé, ..." a zábava mohla začít. Celé dopoledne probíhalo formou PODZIMNÍCH HRÁTEK - podzimních her, hádanek, písniček, soutěží a rejem skřížků. Za splněné úkoly byly děti odměněny podzimní pochvalou a sladkou odměnou. A nakonec jsme zamkli klíčem s příslibem, že se zase za rok vrátíme. Doufáme, že si každý domů odnes pěkné zážitky!
Fotografie z této akce najdete na našem rajčátku.