Říjen 2011

Podzimní výstava v MŠ Krhová

18. října 2011 v 13:22 Aktuality
V tomto týdnu se můžete v chodbě naší školky podívat na Výstavu výrobků rodičů a dětí z rybiček a papoušků na téma PODZIM. Veškeré výrobky najdete v našem fotoalbu na rajčátku. Děkujeme rodičům za snahu a ochotu a za krásné výrobky.


Testovali jsme tunel...

10. října 2011 v 11:33 Aktuality
V naší školce jsme na konci září testovali tunel. A děti se při testování opravdu vyřádily. Můžete se podívat na fotečky ve fotoalbu na našem rajčeti.


Fotbal školek

7. října 2011 v 11:09 Akce školky
V našem fotoalbu na rajčeti najdete fotky z Fotbalového turnaje školek, kterého se účastnily mateřské školy z Valašského Meziříčí. Vybrali jsme do družstva všechny kluky, kteří si chtěli zahrát, nejen ty, kteří se fotbalu věnují a chodí do oddílu. Přesto naši chlapci díky svému úsilí získali třetí místo! Hráli to srdcem, snažili se, i když chvíli trvalo, než pochopili, že mají střílet na soupeřovu branku.
Ale o tom toje, ne? :-)
Vlaďka Šuláková, ředitelka školky


Hrníček z Pasování námořníků

4. října 2011 v 8:00 Aktuality
Nabízíme Vám zhotovení hrníčků s fotkou z Pasování námořníků, příp. s jakoukoliv fotečkou, kterou najdete v našem školkovém fotoalbu na rajčeti. Stačí napsat na e-mail baculova@colora.cz číslo fotky a album, ze kterého jste ji vybrali, a vzor potisku, který se Vám líbí a my Vám pošleme mejlem ještě náhled k odsouhlasení.
Pak už na Vás hrneček bude čekat ve školce. :-)

Vzor č. 1:


Vzor č. 2:

Vzor č. 3:
Vzor č. 4:

Dají se měnit i texty podle potřeby. :-)
Fotečky tedy vybírejte zde: http://mskrhova.rajce.net