Červen 2011

Lodní slavnost na zahradě MŠ Krhová

28. června 2011 v 13:52 | Vlaďka Šuláková |  Akce školky
Celý týden jsme žili přípravami, do nichž se zapojily děti, učitelky, kuchařky, uklízečky, rodiče i příbuzní dětí naší mateřské školy. Všichni včetně našich zaměstnanců pekli domácí zákusky, přinášeli sponzorské dary do připravované tomboly a místní prodejna Hruška zásobovala náš bufet svým zbožím. Šikovný tatínek vyrobil posezení pod slunečník, takže jsme byli připraveni i na proměnlivé počasí. Jiní rodiče zařídili sponzorsky suroviny na opékání, nápoje pro děti i dospělé, pečivo zajistila tradičně Lešňanka, učitelky vymyslely stanoviště a soutěže, vypůjčily zajímavé rekvizity, kuchařky a uklízečky připravily terasu a zahradu na velkolepou párty. Přivítali jsme i nabídku studentek umělecké školy na obličejovou malbu, a ani letos jsme neporušili spolupráci s panem Dráčem, který slíbil zajištění tří koní. Tiskárna Colora nám podle našich návrhů vyrobila barevné loďky k soutěžím a medaile. Grilování pro děti a dospělé zajišťoval majitel nové kavárny na schodkách Retro Café. Na akci jsme pozvali širokou veřejnost .
Ve čtvrtek 23.6. 2011 v 15 hodin Lodní slavnost začala. Učitelky speciálních tříd připravily pro předškoláky záludné otázky ze všech oblastí školního vzdělávacího programu. Atmosféra byla dojemná pro učitelky i rodiče, když děti přicházely do třídy ve slavnostním oblečení za zvuku Smetanovy Vltavy. Předškoláci pak úspěšně složili "kapitánské zkoušky"a všichni jsme jim popřáli šťastnou plavbu. Pak následovala zábava pro děti i dospělé v celém areálu naší mateřské školy do pozdních večerních hodin.
Děkujeme všem zúčastněným za vytvoření úžasné přátelské atmosféry, potěšila nás přítomnost rodičů a příbuzných dětí, které už dávno opustily naše zařízení, a přesto se k nám rádi vracejí. Asi je to proto, že je naše motto: "Jsme všichni na jedné lodi"
Kolektiv MŠ Krhová

Fotografie - OMLUVA

12. června 2011 v 15:10 | Renata Baculová |  Aktuality
Velice se omlouváme za zpoždění dodání fotografií tříd a skupinových fotografií dětí. Fotografie jsou hotovy od pondělí 6. 6. 2011, nicméně od té doby jsou na cestě Českou poštou k nám do Valašského Meziříčí. Dle odkazu pro sledování zásilek je zásilka stále přepravována k dodací poště.
Doufáme, že balíček k nám každý den dorazí...
Děkujeme za pochopení.
Renata Baculová, COLORA PrintHouse s.r.o.

Focení tříd - školní rok 2010/2011

7. června 2011 v 8:47 Děti v naší školce


třída Sluníček - školní rok 2010/2011


třída Papoušků - školní rok 2010/2011


třída Rybiček - školní rok 2010/2011


třída Delfínků - školní rok 2010/2011


třída Želviček - školní rok 2010/2011kolektiv zaměstnanců MŠ Krhová

Všechny fotografie ze školkového focení najdete na našem rajčátku. Fotografie se budou ve školce rozdávat koncem tohoto týdne.

Malá olympiáda mateřských škol

7. června 2011 v 7:34 Akce školky
V pátek 17. června 2011 se předškoláci zúčastní MALÉ OLYMPIÁDY MATEŘSKÝCH ŠKOL. Sraz v MŠ 7:15 hodin, jedeme autobusem 7:30 hodin. Sebou sportovní oblečení a batůžek s pláštěnkou.Doplněny fotografie do našeho fotoalba

6. června 2011 v 9:48 Aktuality
Do našeho alba na rajčeti jsme doplnili spoustu foteček. Nakoukněte!

Dětský den v Kojeneckém ústavu

6. června 2011 v 9:31 Akce školky
Dne 1. 6. 2011 navštívily děti naší školky Kojenecký ústav. Více již na fotkách.

Vernisáž

6. června 2011 v 9:26 | Jitka Joštová |  Akce školky
V úterý 31. 5. 2011 byla v Muzeu Zámku Kinských zahájena výstava "AFRIKA" naší školky a gymnázia Františka Palackého ve Valašském Meziříčí.
Na vernisáži vystoupily děti s písničkou "AFRIKA" za klavírního doprovodu studenta gymnázia a s tanečním vystoupením třídy Sluníček. Výstavu zahájila MgA. Skočková za Muzeum, ředitel gymnázia Mgr. Trčka a zástupkyně MŠ Krhová p. Čačková.

Děkujeme sponzorům výstavy:
COLORA PrintHouse s.r.o., Renata Baculová
DRÁBEK - výroba nábytku
Kunovský - Maso, uzeniny
GASTROPRODUKT Jan Peroutka
LEŠŇANKA - Pavel Houzar

Přijďte se podívat, jak jsou Vaše děti šikovné.
Škola v přírodě

2. června 2011 v 8:21 | Věra Čačková
Ve dnech 23 - 27.5.jsme byli na velké dobrodružné výpravě v krásném údolí Karolínky Bzové.Týden plný soutěží a her nám utekl jako voda.Měli jsme tři družstva dinosaurů, vyhráli zeleni dinosauři, ale vítězové byli všichni. Dobrá nálada nás neopouštěla po celý týden, důkazem jsou tyto fotografie.